Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az egész 9. és 10. évem...

Ha az egész 9. és 10. évem nem katasztrófa volt attól még lehet jó az érettségim?

Figyelt kérdés
háromszor költöztünk családi okok miatt. Mint a háromszor másik iskolába irattak. Volt ahol más volt a követelményrendszer mint az előző iskolámban. Vagy épp nem tudtam a nekem megfelelő tagozatra beiratkozni mert nem volt. Most már végleg letelepedtünk Az elmúlt két év anyagából jóformán semmi sem maradt meg. Jelenleg még tizedikes vagyok, ezt az évet még végig küzdöm valahogy aztán megyek faktra. Írhatok e egy jó Érettségit akkor ha jövőre és 12.-ben beleteszek mindent, annak ellenére hogy idén és tavaly - bár négyes ötös voltam -- semmire nem emlékszem az anyagból? Természetesen ha tudni fogom a témákat, újra ki fogom őket dolgozni és utánuk nézni.

2017. márc. 7. 18:59
 1/3 A kérdező kommentje:
*nagy katasztrófa
2017. márc. 7. 19:00
 2/3 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért elnézést, angol telefonom van és eléggé megküzdök a helyesírás javítóval és az ékezetekkel
2017. márc. 7. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi para, tudom, hogy lenézően hangzik, hogy középszintre csak pár korábbi feladatsort kell megcsinálni és hogy semmiség az érettségi, de a legtöbben sehol nincsenek tizedikben, és simán megcsinálják szép eredményekkel, szóval szerintem persze. :)
2017. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!