Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támadja a magyar kormány...

Miért támadja a magyar kormányt az egész nyugat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fideszes vagy Orbán-védő, félreértés ne essék, utálom őket, DE! nem lehet nekik megfelelni, ha elengedjük őket rögtön, akkor az a bajuk, ha betartjuk Dublin III. szerződést és regisztrálunk mindenkit akkor az a bajuk, mert ugye nem engedjük őket el, mit gondolnak ezek? Majd hipp-hopp integrálnak 1-2 millió birkapásztor menekültet? El vannak tévedve..

2015. szept. 6. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

A nyugatnak már Orbán politikája is túlságosan jobboldali.


Vajon mit szólnának egy igazi, keményvonalas jobboldalhoz?Bombázni kezdenének?

2015. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ki a francot érdekel, hogy mit pofáznak?


Ki kell engedni a bevándorlókat az osztrák határon, aztán azt kell mondani, hogy Magyarország túl szegény hely ahhoz, hogy itt olyan feltételeket tudjunk teremteni, ami megfelelő lenne a jelenlegi helyzetben, ezért tovább kell menniük a nyugatabbra lévő országok felé.


Ehhez egyikük sem tudna mit hozzászólni és meg lenne oldva a probléma. Nem értem, hogy mit kell ennyit kínlódni ezzel.

2015. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy meddig lesznek ilyen toleránsak..remélem minél hamarabb rájönnek, hogy ezek a birkapásztorok csak golyófogónak jók és ne az európai embertől vegyék el a munkát. Csak ha már sok itt lesz és akkor akarják őket kitoloncolni akkor ezek lázongani fognak..
2015. szept. 6. 15:48
 4/14 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, te alkalmas vagy golyófogónak? Szerintem igen. Végtére is miért tartsalak jobban embernek, mint te másokat.


Amúgy egy problémát (mert az nem kétséges, hogy probléma) sokféleképpen lehet kezelni. Olyan ordenáré és dilettáns módon azonban, ahogy itt történt, valamilyen szinten minden értelmes ember szóvá teszi. Emellett meg az Unió se mentes ostoba politikusoktól, az nem csak a mi privilégiumunk.

2015. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én képes vagyok papírokkal bizonyítani a tudásomat, de akik összetépik mindenüket és kitudja honnan jönnek, azok szerinted mivel fogják bizonyítani, hogy ők diplomások? Nagy részük semmihez sem ért, a maradék 5% meg ha ért is, nem tudja mivel bizonyítani. Vagy a diplomát nem tépik szét csak az okiratokat?
2015. szept. 6. 15:56
 6/14 A kérdező kommentje:
Sok 'menekült' elhiszi, hogy ők mind Németországban kapnak helyet, hát lesz majd pofára esés, ha a nagy részüket mégis visszaküldik máshová, csak nehogy fellázadjanak..
2015. szept. 6. 15:58
 7/14 szántóvető ***** válasza:
57%

ugyanaz megy mint nálunk,párthovatartozástól függően kommentálják más országok politikai döntéseit.csak a lényegről feledkeznek meg:

"Eljő a Szentlélek a szélesség 48 fokáról.

nagy népvándorlás lesz általa,

elűzi az Antikrisztus iszonyát,

ez utóbbi meg háborút indít a

Szentatya és keresztény egyház ellen.

A harmadik Antikrisztus nagyon hamar megsemmisül majd,

Háborúja huszonhét véres éven át fog majd tartani:

Az eretnekek mind meghalnak, a foglyokat száműzik,

Az emberi test vérétől vöröslő víz fogad mindenkit a földeken."(Nostradamus)

2015. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Továbbá azt is viccesnek tartom, hogy az összes menekült tiltakozik, hogy ők márpedig csak is Németországba hajlandóak menni, sehova máshova, az ilyeneket bilincsben szállíttatnám vissza Törökországig. Mit követelőznek ezek? Örüljenek, hogy nem lettek szétlőve a határon.
2015. szept. 6. 16:03
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Furcsa, hogy most amikor mindenki a Szulejman sorozatot nezi es amugy sem volt olyan regi az a tortenet ... hogy senki nem emlekszik, hogy a nemetek mindig is bealdoztak Magyarorszagot? Meg a vilaghaboruban is, hiszen ezert volt Trianon is. Mindenki vak?
2015. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Magyarorszag mindig is veres poszto volt Europaban!
2015. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!