Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 éves tantárgy esetén ha...

2 éves tantárgy esetén ha elmegyek faktra, melyik jegyeket viszem tovább?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok, és a kémia két éves, tehát 9-10.-ben tanulom, de utánna tovább akarok menni faktra és meg két évig, 11-12-ben tanulnám. Mindenképpen orvosi vagy valami hasonló, bio-kémiával foglalkozó állást tudnék magamnak elképzelni, mert mindkét tantárgyat nagyon szeretem és elég könnyűek is. Tudom, hogy fősulira az utlosó két év évvégi jegyét lehet tovább vinni és kell is egy term. tudományi tantárgyból, csak nem tudom hogy ha faktra megyek akkor az a két év (11-12) fog az utolsó két évnek számítani, vagy az utolsó két "rendes" órarendi év ami minden diáknak kötelező (9-10).

2017. márc. 7. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A fakt fog számítani.
2017. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
amit az egyetem majd követel tantárgyat abból fogsz érettségizni.A felvételinél nézik az uccsó két évet de nem a faktokat.Ha 9-10ben van kémia a két évvégi jegyed fog beleszámítani a felvételinél
2017. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Előző vagyok a faktok nem számítanak mert az csak egy plusz óra ahol te megtanulod a tananyagot. Senkit nem érdekel hogy hogyan sajátítod el a leckéket. A tudásod fogja érdekelni az embereket
2017. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Amennyiben a jelentkező az adott tárgyat az utolsó két évben fakultáció keretében is tanulta, úgy pontszámításnál azt kell figyelembe venni amelyik a jelentkező számára kedvezőbb."


[link]

2017. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szepen koszonom a valaszokat! Nagyon orulok, hogy azt veszik figyelembe amelyik kedvezobb, akkor most megnyomom a ket evet 5re:)
2017. márc. 11. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!