Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség! Gyógyszerészeti...

Segítség! Gyógyszerészeti mellett mi jöhetne még szóba kémia bio érettségivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom-tudom, nekem kell döntei, más nem tudhatja mit akarok, csak nagyon kétségbe vagyok esve...

Gyógyszerészetire beadtam, és be szeretném adni még egy helyre a biztonság kedvéért. Bioból és kémiából megyek érettségizni.

Szóba jött a vegyész szak, csak a logikám a matekhoz nem valami szuper, szóval azt nem merném bevállalni. Aztán még gondolkoztam a biotechnolögián, viszont sokkal jobban érdekelne a kémia mint a biológia továbbtanulás szempontjából. Ezek még ugyan szóba jöhetnének (orvosi kizárva).

Szóval összegezve :

1. Gyógyszerészet

2-3. Vegyészet, Biotechnológia


Tudnátok ajánlani valami hasonló szakokat? Esetleg ha csak név szerint is, de legalább utánna tudnék olvasni.


Előre is köszönöm a segítséget!


(Ui. Nem MO -i vagyok, szóval nem feb.15 a határidő)



2017. márc. 8. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, a legjobb a vegyészmérnöki lenne, mert arról specializálódhatnál gyógyszerekre, de ha nem megy a matek, akkor necces. Egyébként (ha magyar rendszerbe jelentkezel, mert nem tudom, hogy van külföldi egyetemekkel) gyógyszerészetre mindig alacsonyak a ponthatárok, szóval érdemes maximum több egyetemen megjelölni.
2017. márc. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kertészmérnök

Agrármérnök

2017. márc. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!