Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE TKK matek-kemia tanári...

ELTE TKK matek-kemia tanári mennyire kemény? Van lehetőség tanulás mellett dolgozni?

Figyelt kérdés
Bármilyen ELTE TKK-s tapasztalatot szívesen látok. Előre is koszi :)

2015. jún. 4. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem vagyok ELTE TTK-s, de biomérnökire jártam, szóval valamennyire rálátok. Szerintem ilyen szakok mellett, főleg az elején fizikailag lehetetlen dolgozni, mert a laborokon, gyakorlatokon egyszerűen ott kell lenni, nincs semmilyen kifogás. Később, ha esetleg kevesebb órád lesz, akkor lehet dolgozni, vagy esetleg ha van kapacitásod, akkor hétvégente, de valamikor jegyzőkönyveket is kell írni, és az nem kevés idő.
2015. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
É
2015. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem lehet mellette dolgozni... örülhetsz ha minden tárgyad meglesz. Az első félév nem vészesen nehéz, viszont hozzá kell szokni, a második már jelentősen durvább. És mindig egyre rosszabb lesz. A legnehezebb része az időbeosztás, készülj fel, hogy reggel 8-tól délután 6-ig bent leszel, ha nem is minden nap, de gyakran. Másrészt necces az ingázás a PPK és a TTK között, főleg a második félévtől, amikor már több a PPK-s óra.
2015. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!