Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy reggel is...

Mit tegyek, hogy reggel is fogjon az agyam?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egyetemre járok, és minden héten van egy nagyon fontos kis ZH-m, amit 8 órakkor kezdünk, 5 percünk van rá. Erősen számolós feladatok, nem nehezek, de a fő hibám, hogy mindig elnézek egy előjelet, egy osztást, vagy bármit. Nagyon elszomorít, hogy az elötte lévő nap 6 órán oldottam a lényegesen nehezebb feladatokat jóra, másap reggel pedig a könnyebbet élesben mindig elrontom. Előző félévben nem volt gond, mert ott az összes számolós, gondolkodos ZH délben vagy délután volt, addigra pedig felébredtem, de úgy érzem, hogy reggel 8-kor nem tudok gondolkodni, odafigyelni. általában 11 kor fekszem le ( elöbb nehezne tudok ) és fél-1 óra míg elalszom. 7 orakkor kelek, fél 8-ig lustizok majd felkelek, összepakolok s megírom a ZH-t. Ti mit gondoltok ? Min változtassak ? Ne lustizzak, hanem egyek-igyak, csináljak valamit ? Elötte oldjak meg 1-2 feladatot ? Esetleg keljek fel elöbb ? Mit javasoltok ?
2017. márc. 14. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem pont hogy reggel fog jobban (sőt, van hogy úgy ébredek fel, hogy tudom a megoldást arra a problémára, amivel előző este szenvedtem, de akkor nem jöttem rá).

Próbálj meg felkelni korábban, hátha az segít. Kávét, csokit, energiaitalt szoktak mondani, hogy az segít.

2017. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!