Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap reggel 8-kor ZH-m...

Holnap reggel 8-kor ZH-m lesz, fent maradjak reggelig és tanuljam át az éjszakát vagy inkább aludjak?

Figyelt kérdés
Félek hogy full elfelejtek mindent ha fáradt leszek..szerintetek mit csináljak? Félek hogy nem sikerülne jól ha nem tanulok előtte egy éjszakát..:(
2016. nov. 2. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Aludj, az agyadnak szüksége van a pihenésre, ha nem pihensz, nem fogsz emlékezni semmire.
2016. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Ezt magadnak kell kitapasztalnod. Ha magolós tárgyról van szó, én például az utolsó éjszakán is fent maradok végig, mert jobban fog az agyam, és sokkal jobban sikerül, mint ha lefeküdnék és aludnék.

Ha most nem vagy valami jó barátságban a tananyaggal, akkor maradj fent, de ha már többször ismételtél, és csak azért félsz, hogy elfelejtesz mindent, akkor inkább feküdj le.

2016. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 2. hozzászólóval. Nekem is volt most egy keményebb zh-m, valami 30 órát tanultam rá egyhuzamban, nyilván ezt effektíven nem lehet, de ennyit voltam fent, és... mondjuk úgy, hogy eddig próbálkoztam. :D És emlékeztem mindenre, lett is belőle egy négyes, de már semmit nem tudnék mondani az anyagból szinte, pedig egy hete volt. Ez tipikusan akkor jön jól, hogyha csak gyorsan kell sokat megtanulni, de utána ráérsz még foglalkozni vele, ha pl vizsgaidőszakban kell.
2016. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!