Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alapszakról szeretnék átjelent...

Alapszakról szeretnék átjelentkezni osztatlan tanárira. Mire számíthatok az államilag támogatott félévekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Még nem derült ki, lehetséges-e az átjelentkezés, vagy újra kell felvételiznem, de ha utóbbi, akkor azt csak a következő felvételi időszakban tehetem meg, ami azt jelenti, hogy az 5. félévtől tudom csak elkezdeni a tanárit (az alapszakon megszerzett kreditek beszámításával). Az viszont 5+1 éves, ha középiskolai tanár akarok lenni. A már megszerzett kreditek miatt "lerövidül" ez az idő számomra, vagy ennyi mindenképp? Ha pedig igen, akkor vissza kell majd fizetnem a képzés költségét, tekintve, hogy semmiképp sem végezhetem el a biztosított 12 félév alatt?


Előre is hálásan köszönöm a válaszokat!



2017. márc. 14. 17:20
 1/1 A kérdező kommentje:
Időközben rájöttem, hogy passziváltathatok is, szóval a kérdés tárgytalan - persze, ha tévedek valamiben, örömmel fogadom az észrevételeket.
2017. márc. 14. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!