Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a rendészeti...

Szerintetek a rendészeti szakgimnáziumba való jelentkezéskor mennyire fontos a szociális helyzet? A környezettanulmányra gondolok ugyebár.

Figyelt kérdés

Nagy hátrány, ha nem vagyunk gazdagok? Úgy értem, nem lakunk putriban, és nem is vagyok drogos/alkoholista, senki sem az a családomban, de az első benyomás alapján inkább szegények vagyunk, mint gazdagok. Nagyon szeretnék rendőr lenni, elhivatott vagyok, csak sajnos a szomszéd utál minket (nem a mi hibánkból... Irigykedik - nem részletezem), szóval ő nem mondana jókat. És sok barátom sincsen. Ezek bajok lehetnek a felvételin? Egyáltalán 100%, hogy kijönnek?

Előre is köszönöm.


2017. márc. 16. 01:04
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja és az is érdekelne, hogy hogyan zajlik a látogatás. Konkrétan mindenhol körülnéz? A házban és a kertben? Vagy csak bejön, felteszi a kérdéseket, beszél a szomszédokkal és megy is?

Mennyire kell "tökéletesnek" lennie a családnak? Szülők pszichikai állapota mennyire számít?

Amúgy természetesen elmegyek majd a suliba is személyesen feltenni ezeket a kérdéseket, csak előtte kíváncsi vagyok a ti tapasztalataitokra is.

Ajj nekem máson se jár az eszem, csak a kriminológián és kriminalisztikán. Ez határozza meg az énemet. A fegyvereket is imádom.

Bármit megtennék, hogy sikerüljön, csak attól félek, olyan dolgokon bukom el, amik nem rajtam múlnak. Lány vagyok amúgy.

2017. márc. 16. 01:14
 2/2 anonim ***** válasza:
A környezettanulmány nem a szociális helyzetedet vizsgálja, hanem a környezetedet kérdezi rólad. Hogy az életviteled nem zűrös-e, pl. ha drogot fogyasztasz, netán árulsz, ha hajnalban a kukákat rugdosva jössz haza buliból, nem fogsz megfelelni. Ha a családodban van büntetett előéletű, vagy éppen most börtönben, az is rossz pont, minél közelebbi hozzátartozód, ill. minél szorosabban tartjátok a kapcsolatot, annál inkább az.
2017. márc. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!