Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan "működik" egy kormányhi...

Hogyan "működik" egy kormányhivatal által szervezett érettségi vizsga?

Figyelt kérdés
Külföldi vagyok (Felvidék) és Magyarországon szeretnék kiegészítő középszintű történelem érettségi vizsgát tenni most tavasszal, mivel már rendelkezem érettségi bizonyítvánnyal. A Győr-Moson-Sopron Megyei Kormányhivatalba adtam be a jelentkezésemet postán keresztül. Megkaptam a visszaigazolást, hogy bekerültem a nyilvántartásba, de még semmilyen konkrétumot nem tudok a vizsgák helyszínéről. Annyit tudok, hogy a történelem érettségi május 10-én lesz. A szóbelik pedig június 19-től 30-ig. Mivel teljesen ismeretlen nekem a magyarországi érettségi rendszer és a kormányhivatal által szervezett vizsga meg még inkább, ezért aki már járt hasonló cipőben vagy tud valamiféle információt nyújtani, hogy mi hogyan néz ki egy ilyen helyzetben mikor hova kell menni stb... azt nagyon megköszönném :)

2017. márc. 18. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd április végén fogsz levelet (vagy e-mailt) kapni, hogy mikor, hova kell menned.
2017. márc. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%
Pont ugyanolyan, mint a többi érettségi vizsga. A Wikipédiában le van írva a rendszer
2017. márc. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!