Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előrehozott infó érettségi...

Előrehozott infó érettségi 11-es és 12-es anyagok vizsga?

Figyelt kérdés
Hogy megy ez az egész? Szeretném, ha leírnátok a tapasztalataitokat, ha már votatok ilyenen. Gondolom először a gyakorlati feladatok vannak. De az milyen nehéz? Mennyi idő van rá? Gondolom nem teljes érettségi feladatot adnak. (Leginkább a 11-es anyagból való vizsga érdekelne) Mennyit gyakoroljak rá? Vagy inkább a szóbeli részre figyeljek jobban? Van pár témakör, amiket nem tudok már megtanulni ennyi idő alatt, ha pont az egyiket húzom ki, akkor húzhatok póttételt? És ennek van jegylevonási következménye? Ezek a fő kérdések, amik érdekelnek, de ha tudjátok, magyarázzátok el a fontos dolgokat ezeken kívül is.

2017. márc. 20. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld összeszedni a gondolataidat, és pontosan megfogalmazni a kérdésedet, ha már informatikáról beszélünk. Ha jól sejtem, te az osztályozóvizsgáról akarsz kérdezni, nem az érettségiről, ugye? Azt a tanárodtól kell kérdezni, mivel ő állítja össze.
2017. márc. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az elorehozott erettsegire gondolsz, akkor benne lesz 12-es anyag is. Mindegy ,hogy Te meg csak 11-es vagy.
2017. márc. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na szóval: Előrehozott érettségit fogok tenni, viszont előtte le kell vizsgázni a 11 és 12-es anyagból.

Most lesz a 11-es ből a vizsga. 1 hónap múlva a 12-esből aztán Májusban az érettségi, amiben már mind a 4 év anyaga benne van.

2017. márc. 23. 07:02
 4/4 A kérdező kommentje:

Már nem számít, túlestem a 11-es vizsgán

Annyira nem volt rossz, mint képzeltem. A 12-es meg már menni fog, mivel már van tapasztalatom, hogy hogy mennek a dolgok.

2017. márc. 27. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!