Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A József Attila Gimnázium a...

A József Attila Gimnázium a Móricz Zsigmond körtéren mennyire jó suli? Érdemes lenne odamenni? Kik a kedvenc tanárok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

szia!

nagyon nagyon jó suli, budán a legjobb talán, érdemes idejönni. a legjobb tanárok között van egy magyar-töri szakos, angoltanárok nagyon jók, biosz-kémia legendás, és a matektanárok se rosszak.ének-rajz 1-1 tanár van, aranyosak

2010. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi, ahogy a teómtól hallottam, télleg nagyon jó suli lehet. :)
2010. máj. 12. 19:08
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Személyes tapasztalatom nincs, de elég színvonalas az oktatás, ahogy az ismerőseim mesélték.
2010. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

A budapesti József Attila Gimnázium „16/L” néven fórumozó tanulója 2009. szept. 13-án ezt írta: „10-edikes, gimis lány vagyok. Nekünk múlt héten volt iskolaorvosi vizsgálat. Egyenként mentünk be, le kellett levetkőzni bugyira, meghallgatott elől-hátul, vérnyomást mért, súlyt meg magasságot, utána szemvizsgálat. Ezután fel kellett feküdni az asztalra és ott cicitapi meg hasnyomkodás, utána szólt hogy a bugyimat is le kell venni és ott is megvizsgált, meg pisilni kellett valami pohárba. Én alapból nem vagyok szégyenlős de ezt nagyon cikinek éreztem. Lehet hogy más lazán fogja fel, de nekem szörnyű volt.”



..........



http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=Milyen+jogai..

2010. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez az utolsó nem normális..Én is odajárok, 10.-es lány vagyok. Nem volt semmi ilyen, a melltartót se kellett levenni. Egyébként nem is iskolaorvos jár, az Újbuda Egészségcentrumból jön át orvos. Aki ezt leírta, kamuzott.
2010. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is ide járok és SEMMI ilyen nincs a vizsgálaton mint amit az egyik hozzászóló írt, szimplán megpróbál minket bemocskolni.

Amúgy ez egy elképesztően király iskola. Az oktatás színvonalas és a közösségi élet magasan kiemelkedik a többi suli közt.

Igazából legjobban úgy tudnék fogalmazni, hogy a Jóskásokban van valami plusz ... talán az X-faktor xD

Mindenesetre a baudai-oldalon ennél jobb sulit nem lehet találni :D

Csak ajánlani tudom!

2010. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Tudtok-e arról információt adni, hogy 39 hozott ponttal (két 3-as is van benne), 82 írásbeli ponttal van-e esély bekerülni az angol tagozatra, vagy normálra?
2012. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

szerintem van esély.

és tényleg hülyeség, amit a csaj írt (vagy mi) ilyen itt nincs. but nice try.


kedvenc tanár talán a német tanár, fizika tanár, és egy irodalom tanár. :) érdemes idejönni.

2012. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez teljesen hülyeség.

17/L vagyok, semmi, ismétlem SEMMI ilyen nincs, sőt! Az egyik legjobb iskola, és mindenki teljesen megbízható, ilyen dolgok egyszerűen nem történnek! És távolból is megvan a véleményem arról, aki ezt leírta...

2016. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem a körtéren van
2018. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!