Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi órán mi van ha nem...

Egyetemi órán mi van ha nem működik a csoportmunka?

Figyelt kérdés

3 fős csoport vagyunk, előző félévben már az egyik taggal dolgoztam együtt, akkor viszonylag jól ment minden.

Most viszont összetettebb a feladat, szakirodalmakat kellett keresni (most vagyunk elsőévesek, szóval ez sem volt túl könnyű), ezt is egyedül csináltam meg. Hiába írok nekik minden héten többször, a válasz, hogy oké elkezdhetjük, aztán senki nem küld el senkinek egy vázlatot sem. A határidő 1 hét múlva lejár, és azon gondolkoztam, hogy megcsinálom egyedül, a feladat részeihez mindenhova a saját nevemet írom, aztán beadom utolsó pillanatban, ha addig nem jelentkeznek, hogy azért mégse szúrjak senkivel a határidő előtt.

Személyesen is beszéltünk már, kértem őket viccesen, komolyabban, hogy csináljuk meg együtt, mert nem szeretném emiatt bukni a tárgyat.

Ilyen megoldható egyetemen? Elfogadja a tanár ha csoportmunkát egyvalaki ad csak be?

Már nincs kedvem könyörögni, én érzem magam kellemetlenül.


2017. márc. 28. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a tanárral, ha úgyis egy hét van csak a határidőig más csoportba nem tud tenni, máshogy se lehet megoldani. Mond el hogy ez a helyzet, te megcsináltad egyedül és így szeretnéd leadni is. Ha csoportmunkát egy ember nevével adod le és csak később szólsz nem feltétlen fogadj el. Vannak tanárok akik belekötnek, de előre tud róla akkor nem lesz ebből gondod.
2017. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!