Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az iskolába kereken 200. órát...

Benipc kérdése:

Az iskolába kereken 200. órát hiányoztam, többet nem fogom mert vigyázok de ez nem lényeg, ebből lehet baj? 250 órát lehet hiányozni nem?

Figyelt kérdés

Jegyeim úgy-úgy vannak, és sehol sem értem el a 30%-ot!

Nem jó kedvemből vagyok otthon.



2017. márc. 29. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazoltan 250 órát lehet hiányozni év ismétlés terhe nélkül. Bár ha meghaladod a 250 igazolt hiányzási órát, és vannak jegyeid a tárgyakból, még akkor is dönthet úgy a tantestület, hogy osztályozható vagy, vagy egyes tárgyakból osztályozó vizsgára bocsát, de nem kötelező így döntenie, úgyhogy erre azért ne alapozz.
2017. márc. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tehát ha már nem hiányzok baj nem lehet?

Második félévben, miből mennyi jegynek kell lennie?

8.vagyok.


Tegnap még a földrajz projekteket is beküldtem.

2017. márc. 29. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól van, ügyes vagy. Csinálj meg mindent, amit tudsz. Ha nem hiányzol többet, akkor a hiányzásból nem lehet baj. Ha kevés a jegyed majd feleltetnek, vagy iratnak veled, emiatt ne aggódj.
2017. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!