Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valaki segítene ebben? Hiányoz...

Valaki segítene ebben? Hiányoztam és be kell adnom. Ha lehet üzenetben. De nem fontos. Az a lényeg hogy hosszan kell kifejteni, köszönöm előre is minden kedves válaszolónak!?

Figyelt kérdés

1. Miért módosul a hóhatár a hegyvidék északi és déli oldalán? Mi a főn?

2. Hogyan hasznosítja a hegyvidék lakossága a kedvező természeti adottságokat?

3. Nézz utána, mi lehet a globális felmelegedés következménye az alpi országokban ?



2013. okt. 19. 20:05
 1/4 anonim válasza:
Sajnálom hogy hiányoztál, de a többi osztálytársad is a saját fejéből dolgozik szóval te is meg tudod csinálni a feladatot, és ahogy látom a haverod aki elküldte a házit az nem nagyon figyel órán mivel nem a 3,4,6, feladat volt feladva hanem a 2,3,6 , de semmi baj majd elmondalak Jávorszkyné tanárnőnek szóval húzd meg magad!
2013. okt. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ülj le egyes! A válaszolónak üzenem!
2013. okt. 20. 15:09
 3/4 anonim válasza:
Én eddig is ültem, de viszont nem kapok egyest ellentétben veled.
2013. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az 1 válaszolonak inkább kusolj te f........ és ne mondd el Jávorszklynének mert meg kereslek ja és melleslegesen én is a 8/c-be járok NLG-s vagyok.
2013. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!