Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a 2010-es...

Hogy sikerült a 2010-es májusi biológia érettségi?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Utolsó ábrába milyen vegyületeket kellett beírni? Amugy nekem annyira nem jól sajna..pedig sokat tanultam:(
2010. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt én sem tudtam :S szintúgy én is sokat tanultam, és jobban is sikerülhetett volna. Kíváncsian várom a megoldásokat..
2010. máj. 12. 12:06
 3/9 anonim ***** válasza:
nem tudod mikor rakják fel? Engem a gyökér bosszantott fel a legjobban.. sok pontot ért és hát a fene se gondotla h ezt átkéne nézni:D
2010. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
holnap délelőtt (8 órától) azt hiszem fennt lesznek lesznek az OM honlapján
2010. máj. 12. 12:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó ábra betűi azt hiszem ezek :


A - víz

B - glükóz

C - ATP

D - izmok megfeszült állapotban.


Ebből én az első kettőt írtam csak jól :-DD


Amúgy nehéz volt..az az egyes feladat.Milyen már? Sok volt benne a biokémia...meg a gyökér-feladat...


Hagyjuk :-S

2010. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jesszus, én teljesen félreértelmeztem az utolsó ábrát. :D

Nekem nem jött le, hogy oda az "ellentéteket" kell beírni, na mindegy, akkor -4 pont. :D

Amúgy a gyökeres feladat rajtam is kifogott, meg az egyes is. Mondjuk a gyökeres szerintem nem lett volna nehéz, csak át kellett volna nézni. De a biokémiás már más tészta, szerintem az egy picit sok volt középszinten. Nem mondom, hogy emelt szintű volt, de nem kellett volna, hogy ilyen sok pontot érjen. :)

2010. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Én az egyes feladatot csak azért tudtam mert hétfőn azt vettük át konzultáción..amugy fogalmam nem lett volna.
2010. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát ez a gyökeres dolog nekem sem ment mondjuk nem gondoltam volna hogy pont ilyet fognak berakni csodálom hogy kersztezés nem volt.
2010. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fél évig készültem rá, mindent megtanultam, megcsináltam minden eddigi érettségi feladatsort(mind 4es lett), konzultációra jártam, tehát mindent megtettem, hogy sikerüljön, de úgy érzem elmennem is kár volt (kidobott pénz és idő) és magamnak se tudtam bizonyítani, kár érte!

(azért a csodában még reménykedek)

25/L

2010. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!