Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyenek voltak az eddigi...

Milyenek voltak az eddigi érettségi írásbeli vizsgák? Nehezebbek, könnyebbek, vagy ugyanolyan szintűek voltak mint az elmúlt pár évben?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehezebbek voltak.

Én megcsináltam az eddigi összes biosz és matek érettségit,és hát az a véleményem,hogy durvábbak voltak az idei feladatsorok.

Több háttértudás kellett már a kettes eléréséhez is,nem lehetett egyszerűen csak rizsázni,vagy kimásolni ezt-azt az atlaszból vagy forrásokból.


A töri órákon pedig az eddigi érettségik tesztfeladatait írtuk meg (baromi könnyen mentek).

Az idei nemcsak abból állt,hogy ész nélkül kimásoltam a kronológia részből.

2010. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeirntem az idei szinte minden tantárgyból nehezebb volt mint az előzők.Talán a magyarra mondanám,hogy nem volt vészes de az esszétémák szopások voltak
2010. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem meg kb. ugyan olyan nehézségűek voltak, mint eddig! Általában egyik évben egy picit nehezebb, másikban meg könnyebb, most talán egy kicsit nehezebb volt egy két tárgy, de más meg könnyebb.
2010. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, srácok, de én vagy az érettségi hevében nem éreztem kiemelkedően nehéznek, vagy tényleg nem is volt nehéz.
2010. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a német-angol sokkal nehezebb volt

matek nem volt vészes, csak túl sok a ,,nem bontható pont" a megoldókulcs szerint, így sok helyen nem jár részpont

töri könnyebb, jó esszétémákkal, komolyan a második része jobb lett mint az első

magyar..imcsikné örökké élni fog bennünk xD

2010. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!