Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén szeptemberben kezdek a...

Idén szeptemberben kezdek a GDF mérnökinformatikus asszisztens szakon, távoktatásban. Közületek van-e olyan, aki ezt a szakot végezte/végzi és informálna engem, hogy a felsőoktatási szakképzés szintjén mi a műszaki matematika követelménye?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 4. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ezek az asszisztens szakok szerintem semmire sem jók. Én azt ajánlom, még ha nehezebb is, de ne asszisztensi szakot végezz el.


Volt egy haverom aki gépész asszisztensit végzett el. Sajnos semmire sem volt jó neki. Egyedül arra volt hasznos, hogy pár tárgyát elfogadták miután felvették normál gépész szakra.

2017. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Jelenleg BSc-hez nincs meg az elegendő pontszámom. Pontosabban a mérnökinformatikus BSc-hez. Annó arra is jelentkeztem sikertelenül​, bár más alapszakra felvételt nyertem, de azt meg nem kezdtem el a távolság miatt (külföld).

Még mindig kint vagyok, de ez az intézmény meg biztosít távoktatást, így talan van esélyem elkedeni, s akár befejezni is. Ha pedig elvégezném, a megszerzett kreditet beválthanám alapszaknál.

A műszaki matematika, mint kérdés azért merült fel, mert bár kutakodtam a téma után, viszont nem látom át ennél a szaknál, ennél az intézménynêl mi a követelmény, mit is kérnek számon.

2017. ápr. 7. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!