Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendőrnek tényleg nem mehet...

Rendőrnek tényleg nem mehet tanulni aki szemüveges?

Figyelt kérdés
Valakitől hallottam hogy ezt beszéli és szemüveges vagyok, ja és azthiszem van olyan is hogy valami személyiség felmérés amikor kérdezgetnek, aki volt már olyanon ott miket kérdeztek általánosságban? Ja meg az ha majd rendőr lennék kb 6-7év múlva és belém kötne 1-2ember és leápolnám őket akkor engem vesznek felelősségre meg csuknak le meg függesztik fel a munkámat? mert itthon azt tudom hogy elég ratyi minden
2010. máj. 12. 20:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja meg azthiszem van valami fizikai felmérés is, ott miket kell tudni megcsinálni?
2010. máj. 12. 20:39
 2/4 anonim válasza:
100%
Normálisan meg sem tudod fogalmazni mit szeretnél kérdezni! Hát ezért ilyen "ratyi" a magyar rendőrség...
2010. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Fizikai felmérés az van. Gondolom futás, fekvőtámasz, felülés... ilyenek. Szerintem szemüveg nem akadály, csak vadászpilóta nem lehetnél :)
2010. máj. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendőr úgy lehetsz,ha elmész a Rendőrtiszti Főiskolára,vagy OKJ-s rendőrképzésre.Én az OKJ-s rendőrképzés felvételijén voltam.Nekem nem lett jó a pszichológiai teztem.Ez egy olyan teszt volt,aminél négyszázvalahány kérdésre kellett válaszolni,és elvileg ebből kiszűrik hogy te milyen vagy...........Miután megírtad ezt a tesztet,a válaszaid alapján a számítógép kiad egy grafikont.Amikor ez megvolt,behívott a pszichológus,és kérdezett tőlem néhány dolgot,meg elmondta,hogy a grafikon alapján én milyen ember vagyok...
2010. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!