Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappali tagozatos iskolában a...

Nappali tagozatos iskolában a vizsgadíjat a tanulónak kell fizetnie?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 7. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Milyen vizsgadíj?
2017. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Rendes középsuliban?
2017. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Tanfolyamon lehet, de általában nincs v.díj
2017. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nappali OKJ-s. (3éves)
2017. ápr. 7. 18:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 25 alatt vagy, és még nincs meg a két ingyenes okj-d , akkor ha olyan képzésre mentél, akkor nem kell fizetned semmit; hát meg a vizsgadíjat van olyan, hogy nem számítják föl külön, hanem belerakják a havidíjba apránként. De mondjuk én pont olyanra mentem, ahol külön számolták, és azt mondták, ki van fizetve, erre vizsga után szólt, hogy nem is, merthogy ő csak arra gondolt, hogy a tandíj van kifizetve, de külön a vizsgadíj még nincs; meg amúgy is kaptok róla szerződést, vagy lehet érdeklődni a suliknál, hogy hogy van náluk a képzés.
2017. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez az első OKJ-m, havi 12 ezer a tandíj, májusba vizsgázok és most közölték... Szerződést meg nem kaptam.
2017. ápr. 7. 18:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha tandíjasra jársz, akkor szerintem nézd meg , hogy mennyiért van meghirdetve a tanfolyam. A honlapjukon még szerintem elvileg fönt van. Én arra tippelnék.
2017. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
*Mert nekem pl amikor ilyenre jártam, elvileg nem volt különírva a vizsgadíj, egyben, összeadva tüntették fel az egészet; csak hülyeségeket beszéltek, mert mondták, hogy már ki volt fizetve, és vizsgázás után közölték, hogy elvileg a vizsgadíjam nincs sehol. Mert azt már nem említették, hogy külön számolják, és nemhinném , hogy az a csajszi lenyúlta, akinek fizetgetni kellett a részleteket. Nem igazán tűnik olyannak, aki ilyenekkel szórakozna.
2017. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem amúgy hova jártál suliba?
2017. ápr. 7. 19:45
 10/10 A kérdező kommentje:
8-as
2017. ápr. 7. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!