Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8. osztály végén éretségi...

8. osztály végén éretségi vagy záró vizsga van?

Figyelt kérdés
Szóval 8. osztály végén éretségi vagy záró vizsga van? Írtuk a próba tesztett és ott úgy írta, hogy "próba éretségi" de többen is mondták már, hogy az záró vizsga akkor most mi van?

2017. ápr. 7. 23:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem is. Éretségi óvoda végén van... Azzal mérik meg, hogy elég éret vagy-e, hogy elhagyd az ovit. Nyolcadik év végén államvizsga van, akkor kapod meg a diplomát. Nem igaz, hogy nem tudod ezt sem...
2017. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Értem szóval a Szerbiai oktatási minisztériumnál idióták dolgoznak mivel nem próba államvizsgát írtak a tesztre hanem próba éretségit. OK!
2017. ápr. 10. 09:47
 13/16 anonim ***** válasza:
Talán ha nem hagytad volna le azt az apró és jelentéktelen információt, hogy nem a magyar oktatási rendszerről beszélsz, jobban tudtunk volna segíteni elsőre is.
2017. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van viszont le írtam az egyik kommentemben.
2017. ápr. 10. 10:18
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem macska.
2017. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
És drága gyermekem, ha én itthon kinyomtatom és megírom az éles érettségit magamnak, akkor leérettségizek? Bocs, de 14 évesen inkább még meg kéne húznod magad és tanulni, ahelyett hogy itt vadidegen javarészt felnőtt emberekkel gúnyolódsz, úgy hogy még írni sem vagy képes, ha Szerbia, ha nem.
2017. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!