Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a konzulensem azt mondja,...

Ha a konzulensem azt mondja, hogy nem kapcsolódik szorosan egy fejezet a szakdolgozatomban, -amit megírtam- a témához, akkor azt mos töröljem?

Figyelt kérdés

Elég sokat foglalkoztam vele, ráadásul, szerintem meg kapcsolódik hozzá... :/


Előre is köszönöm!


2017. ápr. 8. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted kapcsolódik beszélj vele erről még, fejtsd ki hogy szerinted miért kéne maradnia, mi köze a témához. Lehet tényleg kapcsolódik, csak nem jól írtad meg és ezért ez nem egyértelmű, ezt így látatlanban nehéz megmondani. Ilyen esetben tud segíteni, hogy hogyan kéne átírnod. Ha viszont nem tudsz felhozni jó érveket amiért jelentős az a rész is, akkor törölni kell. Sajnos hiába van benned sok munkád, ha nem kapcsolódik a témádhoz.
2017. ápr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen!
2017. ápr. 8. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!