Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehezebb az októberi vizsgaidő...

Nehezebb az októberi vizsgaidőszak a májusinál?

Figyelt kérdés
Előrehozott érettségit teszem angolból. Csütörtökön lesz az írásbeli. Ha bármit érdemlegeset tudtok róla, kérlek írjátok le.
2011. okt. 18. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem nehezebb, csak ha valakinek rosszul sikerül, akkor ráfogja arra, hogy "őszi az nehezebb", csak hogy magyarázkodni tudjon.

Semmi érdemlegeset nem tudok mondani róla, ugyanolyan mint a tavaszi, csak kevesebben csinálják.

Egyébként meg jó buli az érettségi, én is előrehozva csináltam annak idején, emlékszem, a nyelvhelyességen elbóbiskoltam, a tanár ébresztett, hogy készüljek, jön a magnó. Olyan álmos voltam, hogy alig alig értettem valamit, az összes hibámat abban a részben ejtettem.

Szóval fel a fejjel, nem nehéz az, csak ne aludj el. Ja, és élvezd ki az érettségiket, mert utána csak rosszabb lesz egyetemen ;)

2011. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanolyan, pontosan ugyanúgy zajlik, csak annyi érdemi eltérés van, hogy a szóbelin általában nem a saját tanárodhoz kerülsz.
2011. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!