Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is érzett már ilyet?

Más is érzett már ilyet?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok,általában elég sok órám van,sok beadandót,vagy prezentációt kell csinálni,zh-k is vannak.Az a furcsa problémám,hogy pl. vizsgaidőszak után vagy mikor kevesebbet kell tanulni,már unatkozok.A pihenésnek több módját alkalmazom,pl. filmet nézek,olvasok,alszok vagy valami,de mégis úgy érzem hogy túlzottan megszoktam az állandó órára járást meg készülést,így nem tudok mit kezdeni az időmmel.Az is bajom ha csak tanulok szinte és nincs idő arra amit szeretnék még,de de az se lelkesít ha sok az időm amikor pihenhetek.

2017. ápr. 8. 15:42
 1/2 anonim válasza:
Én még csak 10.-es vagyok, de én is így érzem.
2017. ápr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtal 🙂 Jó tudni hogy nem vagyok egyedül.


Peldaul ma is tanultam pedig szunet van es pihenni is probalok csak nehez megtalalni az egyensulyt.

2017. ápr. 10. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!