Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi vagy foiskolai...

Az egyetemi vagy foiskolai golyataborok mennyire durvak, szivatosak? (Sajat tapasztalataitok alapjan) Elmeselnetek, hogy nektek milyen volt?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 8. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem életem egyik legjobb élménye volt
2017. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is. Három nyílásom még sosem volt korábban betömve egyszerre.
2017. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Függ attól is melyik egyetem szervezi. De szerintem általános, hogy semmi olyanban nem kell részt venned, amiben nem szeretnél. Nálunk legalább is így volt. Emellett baromi jó bulik, társaság, és megismered a leendő szaktársaidat is.
2017. ápr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem emlékszek... De biztos jó volt.
2017. ápr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jók, és mint szervező mondom nem kényszeríthetnek semmire sem. Nyilván vannak ivós feladatok, amik nagyon szórakoztatóak (pl. bortalicska). Nagyon jól megismerkedhetsz évfolyamtársaiddal, felsőbbévesekkel, az egyetemi rendszerrel, szervezetekkel. Sokkal könnyebb lesz az első hét ha már ismerős arcokkal futsz össze! :D (Vigyázz magadra, nem kötelező "mind3 lyukadat" betömetni illetve hányásig inni..)
2017. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon féltem előtte, de imádtam minden percét. Ez már nem a gimi, mindenki nyitottan, barátságosn érkezik.

A feladatoktól nem kell félni, semmiben sem kell részt venni, amiben nem szeretnél. Inni egyáltalán nem kötelező. Nekem nagy buli volt az egész. Napközben programok, vetélkedők, csapatversenyek, ismerkedés, beiratkozás..stb. Este pedig koncertek, táncolás, szabad program. Szerintem kihagyhatatlan élmény!

2017. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

egyértelműen függ az egyetemtől is ahova mész, de általában nem köteleznek semmi durvára, tehát a te döntésed, hogy mit csinálsz meg

én minden pillanatát imádtam a gt-nek pedig nem voltam hatalmas közösségi ember egyébként

idén már szervezőként megyek és ezért tudom, hogy hogy megy a dolog és tényleg nincs okod félni, ha normális helyre kerülsz :)

2017. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Életem legjobb élménye volt.

ELTE

2017. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Ertelmes magara valami ado ember nem pazarolja ilyesmire az idejet. Senkihaziaknak szervezik ezeket.
2017. nov. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!