Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugye azt meg lehet valósítani,...

Ugye azt meg lehet valósítani, hogy a szakdolgozat nyomtatásánál, a képek színesek legyenek, de ugyanazon az oldalon a szöveg természetesen fekete?

Figyelt kérdés

Gondolom, ott ezt előre kell majd jelezni.


Előre is köszönöm!


2017. ápr. 12. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Word-be feketére állítot a szöveg színét és ennyi. Nem is értem hogy érted ezt. Fizetni úgy kell, hogy előre megadod, hogy melyik oldalakat akarod színesbe nyomtatni, mondjuk ha 10 oldalon van kép akkor azt a 10-et külön kinyomják neked, a maradékot meg fekete-fehérbe nyomják és úgy is számolják a fizetést pl. a színes oldal 80 ft/oldal, a fekete-fehér meg 10 ft/oldal, akkor te magad is ki tudod számolni h mennyi, nézd meg ahol nyomtatod az árlistát
2017. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem a pénz miatt kérdeztem...

Vannak színes képeim, amik úgy szépek, de mellettük magyarázom meg a tartalmat, ami ugye kitétel, hogy nem lehet színessel írva.

A bátyám szakdolgozatában is vannak képk/ábrák, ami pl. kék színű, de ugyanazon az oldalon van feketével szöveg is. Akkor ezt nem értem, hogy lehetett megcsinálni...

2017. ápr. 12. 18:01
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagy ezt pdf-ben lehet?
2017. ápr. 12. 18:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, Kérdező. Szakdolgozatot írsz, és ennyire nem értesz a Word-höz? Olyan színű a szöveg, amilyen színű betűvel írsz. A képnek ehhez semmi köze.

A pdf meg, amikor elkészül a végén, pontosan olyan lesz, mint a Word is volt. Nem változtatja meg a színeket.

Én ezt a kérdést nem is értem, komolyan.

2017. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szöveg színét tudod változtatni a dokumentum szerkesztésekor. (nem nyomtatáskor...)

2017. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó, aláírom, ha hülye vagyok.. de, akkor még egyszer megkérdezem, csak hogy biztos legyek benne, szóval, ha ki fogják nyomtatni, mint egy rendes szöveget, (fekete-fehér normál nyomtatásban) a színes képek színesek maradnak, ugye?
2017. ápr. 12. 18:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Színes nyomtatásban...! A szöveg meg olyan színű lesz amilyet beállítottál...

2017. ápr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja jó persze, most esett le és süllyedek is el, bocsi.... hiszen a fekete is egy szín, ez okés, csak valahogy ez volt a fejemben, hogy "fekete-fehér" nyomtatás, és féltem, hogy akkor a képek is fekete-fehérek lesznek. Logikus ez, még egyszer bocsi, tényleg hülye vagyok.
2017. ápr. 12. 18:17
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem tartozik a tárgyhoz, de megkérdezhetem, hogy melyik felsőoktatási intézménybe jársz?
2017. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Illetve azt, hogy ha fekete betűket színesben nyomtatnak ki, akkor szerinted milyen színűek lesznek?
2017. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!