Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat megíratása mással?

Szakdolgozat megíratása mással?

Figyelt kérdés
Ismertek valamilyen csoportot, embert, embereket akik szakdolgozatot írnak pénzért? Beszeretném fejezni az egyetemet idén, de nagyon nehéz témát kaptam és a konzulens tanárom mint a külső konzulensem szarik a dologba. Nem segítenek kb semmiben. ( villamosmérnöknek tanulok )
2017. márc. 28. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
ugye tudod hogy ez bűncselekmény?
2017. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Személy szerint erről az oldalról is tudok valakit, aki vállal ilyet, de humán témában. Aluljárókban is szokott kiragasztva lenni ilyesmi.
2017. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
74%

Koma, ne égesd már magad.

Meg tudod csinálni, ha akarod. Aki egy rongyos szakdolgozatot nem tud megírni, az ne legyen mérnök, főleg ne villamosmérnök. A villamosmérnök a műszaki tudományok csúcsa, sőt, mindennek a csúcsa. Ne balfa**kodjál már, ba**d meg!

Mi a témád? Mi az, hogy "kaptad"? Ha van külső konzulensed, akkor elvileg te választottálés vittél be ipari témát, nem kaptál semmit.

2017. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Csatlakozom az előzőekhez, haver, eddig megcsináltad az egyetemet, megértem, hogy nem jönnek össze a dolgok szakdoga-fronton, de komolyan BŰNCSELEKMÉNYT akarnál elkövetni? Annak, akinek fizetnél a megírásáért, még kevesebb támogatása lenne a munka elvégzéséhez, mint neked, mégis miért nem tudnál nekifutni te, aztán lesz, ami lesz?
2017. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vodafonelive ***** válasza:
87%

Nem feltétlenül értek egyet az előttem válaszolókkal, mert én pl. a külső konzulensemtől kaptam témát és vittem be a belsőshöz, ahol felkértem a tanárt, hogy vállalna-e + ez a tervezés része sok vagy kevés (fűtés+energetikai korszerűsítés) megfelel-e neki, amire természetesen rábólintott, hogy mehet.

Sajnos tényleg vannak olyan emberek akik elvállalják a külső konzulensi posztot, de ahogyan a kérdező is írta semmiben nem segítenek. Volt olyan szaktársam aki körülbelül 3 alkalommal ha konzultált a külsősével és a belsősével. Én az elején nagyon sokat jártam a külsőshöz a tervezés része alatt viszont most, hogy a tanulmánnyal kell foglalkozzak abban nem tudok mit kérdezni, nekem kell a könyveket, cikkeket átnyalnom.

Mellesleg nem vagy elkésve, tavaly volt szaktársam aki a 7. oktatási héten kapta meg a témáját és megcsinálta ötösre a szakdolgozatát, igaz akkor már csak az az 1 tantárgya volt hátra.

Esetleg keress olyan céget akár más városban is ahol tudnának adni számodra megfelelő témát, biztos van olyan aki elvállal és még segít is Téged.

Fel a fejjel és hajrá!

2017. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vodafonelive ***** válasza:
75%
A megírást meg felejtsd el, mérnöki téren amúgy sem csinálnak ilyet + bűncselekmény. Ez inkább a BTK-s szakoknál van, hogy megírják a szakdolgozatot.
2017. márc. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!