Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti az egyetem mellet elmentete...

Ti az egyetem mellet elmentetek gyakornoknak a szakmátokban? HA igen milyenek voltak a körülmények, milyen volt a fizetés? Ha nem voltatok akkor miért nem?

Figyelt kérdés
Én korábban jó ideig voltak, csak kíváncsi vagyok másokra.
2017. ápr. 14. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Számvitelt tanultam, és családi barátok révén lehetőségem volt egy könyvelői irodában dolgozni suli mellett részmunkaidőben. Azt gondolom, felfogható gyakornoki állásnak. A körülmények pont olyanok voltak számomra, mint bárki más számára, aki ott dolgozott, semmilyen megkülönböztetés nem ért. A fizetés valamivel minimálbér fölött volt, de ha egy petákot se kaptam volna, akkor is csináltam volna, mert jóval többet tanítottak nekem ott, mint a suliban.
2017. ápr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!