Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemista vagyok, gazdasági...

Egyetemista vagyok, gazdasági szakon és nyáron kezdem a szakmai gyakorlatot. Az egyetem mennyire veszi komolyan a szakmai gyakorlatot?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy utánam fognak járni? Kijönnek a helyre és lecsekkolnak hogy ott vagyok e? Mert lenne egy olyan lehetőségem, hogy itthon ismerős cégénél "elvégzem" a szakmai gyakorlatot (12 hét), mondta, hogy ad igazolást, hogy ott vagyok, meg ha felhívnák telefonon akkor is falazna, hogy ott vagyok. És szeretnék kimenni külföldre dolgozni a nyáron (igen , tudom ott is lehet nyári szakmai gyakorlatot keresni de ott már utána néztem és alig fizet valamelyik...kint meg drága a szállás meg úgy kb minden ha azt nézzük hogy nem lenne fizu és zsebből kellene fizetnem az egészet) de így ha kimennék lenne is munkám. Szóval szerintetek megoldható lenne ez az egész?

2017. ápr. 14. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát.. én a helyedben megcsinálnám a gyakorlatot rendesen, mert ha elkezdesz melózni rendesen, akkor ott már nem fogják elnézni neked ha azt sem tudod mit csinálsz
2017. ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szió! Köszi hogy írtál, és igen, ilyen szempontból igazad van de szerinted megoldható lenne?
2017. ápr. 14. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:
azóta mi lett? megoldható?
2017. aug. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!