Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia szóbeli érettségi...

Biológia szóbeli érettségi hogyan zajlik?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok, hogy van A és B rész, de ezeknek az ideje hogyan oszlik meg?

Mennyi ideig kell tudni beszélni az adott témáról?

Előre is köszönöm!



2017. ápr. 15. 19:48
 1/3 anonim válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne!
2017. ápr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán az időhöz van kötve, inkább a tartalomhoz. Elmond azt, amit hallani akarnak, persze ha nem hallják, akkor rávezetnek- rákérdeznek(és a közhiedelemmel szemben ez nem főben járó bűn).


Én pl nem foglaltam anno szép kerek esszébe a mondanivalómat, hanem amik ott voltak kérdések, szépen felolvastam, megválaszoltam, volt amikor 1 szóval, volt amikor 2-3 mondattal, és így mentem végig.

Hamar le is tudtam az egészet, szerintem 10-15 perc, és mentem is. Örültek neki, hogy nem rizsázok. Egy kérdésük volt, arra is válaszoltam 1 mondatban, és meg is lett a max pont.


Ellenben elég sokat kellett ott várnom (a felkészüléskor, amikor egy asztalnál ülsz bent a tétel húzásod után, és várod a sorodat), mivel akik előttem voltak, azok szinte regényeket mondtak. Nekik is max pontos lett, de én nem húztam volna ennyi ideig, az egészen biztos.

2017. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! Sokat segítettél!
2017. ápr. 19. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!