Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megkapta már valaki a Bursa...

Megkapta már valaki a Bursa Hungarica ösztöndíj önkormányzati részét?

Figyelt kérdés
1 hete kaptam 3 havi intézményi részt.
2017. ápr. 19. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
kövi hónapban megkapod az önkormányzati részt is, ne foss
2017. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem fosok. Tavaly májusban kaptam meg az első utalásokat, miközben minden ismerősöm már március végén megkapta. Nem tudom mit kell egyből arra gondolni, hogy be vagyok szarva, hogy nem érkezett még meg...
2017. ápr. 19. 15:00
 3/8 anonim ***** válasza:

szófordulat volt, ne akadj fent így rajta.

az hogy mikor kapod, függ attól is hogy milyen hamar utal az önkormányzatod, és ezt milyen hamar dolgozza fel a TO

2017. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én megkaptam 2 részletben
2017. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem az EPER rendszerben most írták ki a pénzügyek menüponthoz, hogy ma utalták el a sulinak.
2017. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
első válaszolónak: lehet te nem vagy egyetemista vagy pénzelnek a szüleid de pl olyan embereknek mint nekem aki az ösztöndíjból és alkalmi munkákból tartja fent magát annak igenis fontos hogy ha már jogosult rá kapja meg a pénz havonta. Én is hónapról hónapra élek és elég jó lett volna ha már megkapom az eddigi hónap pénzeit. Remélem tényleg utalják már májusban.
2017. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de, egyetemista vagyok öreg, és nekem is szükségem van rá.

de nem fogok minden évben azon meglepődni hogy nem az 1. hónaptól jön, mert tudom hogy ilyen ez a rendszer, és lassan őrölnek a bürokrácia kerekei.

és attól hogy görcsöl rajta az ember, még nem lesz gyorsabb

2017. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sose tudni, mert ha nem járok utána az életbe nem kaptam volna meg tavaly. Az iskola azt állította, hogy ők már átutalták, de valahogy mégsem akart megérkezni az összeg a számlámra. Vártam kb 1 hónapot mire jobban utánajártak a dolognak, utána hirtelen megoldódott minden. Persze mikor megkérdeztem, hogy mégis mi okozta azt, hogy nem kaptam eddig semmit, akkor röhögve azt mondták, hogy nekem ahhoz nincs közöm. (Y)
2017. ápr. 25. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!