Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi közbe más vizsgákat...

Érettségi közbe más vizsgákat beiktatni nem célszerű, ugye?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem egészen ebbe a témakörbe tartozik a kérdésem, de nem tudtam, hogy hová kellene tennem.


Május 9-ére kaptam időpontot a forgalmi vizsgámra és az oktatóm szerint jobb lenne ezt akkor letudni mert csak hetekkel későbbre tudnának új időpontot adni. Egyelőre még azt is tisztázni kellene, hogy egyáltalán ütközik-e a kettő, azt mondta, hogy majd szól, hogy konkrétan hány óráról is van szó. Erre ugye, nem kell tanulnom, készülnöm különösebben (bár előtte való két nap el szokták vinni a diákokat vezetni, hogy előtte is gyakoroljanak), viszont előtte és utána is érettségi. Azon az egy délutánon nyilván már nem múlik semmi, de lehetséges, hogy jobb lenne, ha azért előtte még át tudnám futni a dolgokat és tudnék egy kicsit pihenni (mivel más városba kell mennem a forgalmi vizsgára ezért ez nem 2 perc). Szerintetek kérjek új időpontot?


2017. ápr. 22. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez rajtad múlik, hogy mennyire tudod összeegyezteti a kettőt. Ha megy nincs gond. Én mondjuk inkább az írásbelik utánra hagynám.
2017. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos későbbre tenném. Az érettségi sokkal fontosabb, mint az, hogy pár héttel előbb vagy később lesz meg a jogsid.
2017. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem megkérem, hogy kérjen nekem egy új időpontot. Persze, nyilván az érettségi sokkal fontosabb csak már nagyon le szeretném tudni a jogosítvány szerzést mert különböző okok miatt eléggé elhúzódott ez a dolog (több mint egy éve kezdtem) és más terveim voltak a nyárra, viszont így sajnos még mindig nem tudok mást beszervezni mert sajnos van, hogy csak egy hónap múlva kapnak új időpontot.
2017. ápr. 22. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!