Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megváltozott munkaképességű...

Judit2310 kérdése:

Megváltozott munkaképességű embernek titulálva mennyi esélyem van elhelyezkedni a szakmámban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tanulmányaim hat évvel ez előtt személyes problémák végett megszakadtak.Így ma csak a nyolc általánosom van meg.Viszont a tanulmányaim mindig is fontosak voltak számomra és mivel ezek a bizonyos problémák felszámolódtak szeretném őket folytatni.Találtam is lehetőséget szeptemberben kezdhetnék.3 éves szakon volna meg a Rendszergazda képesítésem.Biztos vagyok benne hogy sikerül mert sosem voltam rossz tanuló illetve szeretek az informatika világában tájékozódni.Viszont húsz éves mozgáskorlátozott nő vagyok aki járókerettel teljesen önellátó.Ha fontolóra venném a dolgot kinek mi a tapasztalata hogy kisebb településeken miként lehet elhelyezkedni dolgozni korlátozott emberként? Köszönöm: Judit.


2017. ápr. 25. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
sztem egy próbát megér, bár nem tudom,hogy mozgáskorlátozottként mennyire nehéz elhelyezkedni, bocsi az offért
2017. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!