Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tantárgyat tanuljak...

Milyen tantárgyat tanuljak emelten?

Figyelt kérdés
Programtervező informatikusnak szeretnék menni, és az informatikát természetesen felveszem, viszont szeretnék mellé valamilyen másik tantárgyból is fakultációra járni. Kérdésem az lenne, hogy programtervezőként angolt, vagy matematikát lenne előmyösebb emelten tanulni, vagy esetleg semmit?

2017. ápr. 25. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Matek fakultáció nagyon hasznos hozzá, az angol annyira nem kell hogy azt emelten tanuld
2017. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
A nyelv nagyon fontos, de szerintem egy programtervező informatikusnak hasznosabb lenne a matek.
2017. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tom Benko ***** válasza:
Angolból amit tudni kell, azt alapon megtanulod, inkább a matek, az szokásos szívatótárgy.
2017. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Baluba ***** válasza:
100%

Én tanítok matekot programtervező informatikusoknak, és komoly gondok vannak vele. Nagyon hasznos, ha már középiskolában megismerkedsz a lineáris algebra alapjaival.

Emellett a programozáshoz szükséges logikus, algoritmikus látásmód leginkább matek tanulásával fejleszthető, én mindenképp ezt javasolnám.

2017. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelők! Köszönöm a segítő válaszokat!
2017. ápr. 26. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!