Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Logisztikai és szállítmányozás...

Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző FOSZK?

Figyelt kérdés

Angol és német középszintű nyelvvizsgám meglesz a gimnázium végére. (Még 1 évem van) Turizmuson akartam továbbtanulni egyetemen, de nem hiszem, hogy meglesz a 428 pont, ezért kezdtem el gondolkodni a föntieken.


Kérdés: megéri elvégezni? Diploma nélkül is el lehet helyezkedni vele? Mennyire van rá kereslet? Mennyit fizet kb (pályakezdőnek)? Mik az előrelépési lehetőségek? Egyetemen/Fősulin hol tanítanak ilyen szakot (ahol ér is valamit a munkáltatóknál a diplomája) és mennyi a ponthatár?



2017. ápr. 29. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem logisztikához a nyelvtudásom kívül azért kell a diploma is. Én logisztikai mérnök szakra mennék a helyedben. Úgy hallottam, hogy elég érdekes a képzés. Pár félév matekod lesz, de az simán leküzdhető. Max elmész pár egyetemi matek korep-ra, aztán ott egyenesbe hoznak.


A turizmusos papírnál szerintem mindenképpen többre mész vele.

2017. ápr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A probléma ott kezdődik, hogy nyekre járok, és matekból magyarból,töriből, németből, angolból érettségizek, nem olyanból, ami követelmény a szakhoz (pl informatika)
2017. máj. 1. 07:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát de diploma nélkül logisztikusként meg az lenne a problémád, hogy nem lenne állásod.
2017. máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ahogy láttam, egy logisztikai mérnök mást tanul a diplomájához, mint egy logosztikai és szállítmányozási ügyintéző
2017. máj. 2. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!