Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan iskola ahol nappali,...

Van olyan iskola ahol nappali, esti képzésben Sushi készítőnek lehet tanulni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 29. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, legalább is Magyarországon biztos nem, hogy ez egy külön szakma lenne.
2017. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
japánban van.. magyarországon meg minek lenne ha piaca sincs??
2017. ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak vannak Ázsiai éttermekben sushi készítő állások, és eléggé érdekelne a dolog.
2017. ápr. 29. 11:20
 4/8 anonim ***** válasza:
csak nincsenek. az ázsiai étteremben szakács állás van. ha valami nagyon puccos hely, akkor meg az biztos hogy olyan szakácsot hoznak aki japánban tanulta ki a szakmát.. szóval nem, nincs külön ilyen iskola magyarországon, mert NINCS PIACA
2017. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha kisbetűvel írod is értem, azért köszönöm a választ.
2017. ápr. 29. 11:52
 6/8 anonim ***** válasza:
azért írtam nagybetűvel hogy jobban kiemeljem a mondandó lényegét :)
2017. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nincs. Vannak ilyen főzőiskolák, ahol vannak ilyen pár órás tanfolyamok, de az szerintem csak bevezetésnek jó. De ha érdekel téged ez, akkor javaslom, hivj fel egy (vagy több) japán éttermet, és kérdezd meg, hogy mit javasolnak. Lehet, hogy ott is meg tudod tanulni, munka közben.
2017. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sealanc válasza:

Elég régi a kérdés, de azért lehet segít valakinek, hogy nyílt egy iskola ahol tanítanak magyarországon (ha jól tudom egész európában ritka) sushi készítést komoly szinten.

Azt hiszem több hónapos a képzés és papírt is ad.

Egy ismerősöm nem sokára kezd náluk.

www.ishiki.hu a weblapcím...

2019. jún. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!