Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A függvénytáblába hogy írjak...

A függvénytáblába hogy írjak úgy "puskákat" hogy amikor az elején átnézik őket, ne tűnjön fel nekik?

Figyelt kérdés

Matekból szeretnék ilyeneket felírni hogy pl a négyszögek belső szöge 360° meg hasonlókat. Jó vagyok matekból, de stresszhelyzetben mindig nagyon sok mindent elfelejtek.

Szeretnék egy minimum 60%-os érettségit, hogy felvegyenek oda, ahova jelentkeztem.

Előre is köszönöm! Aki meg szídni akar nyugodtan tegye.


2017. ápr. 29. 17:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

Úristen :D mire van ilyen nagy arcod kérdező? Még le se érettségiztél de okoskodsz hogy mi van az egyetemen :DD meg mire fel közmunkásozol le bárkit is. Nyugodj meg te is lehetsz még közmunkás.

Felesleges felháborodnod mert lövésed sincs mi van az egyetemen, főleg hogy egy sz*r kis érettségin is puskázni akarsz. Ja mielőtt engem is közmunkásnak szólítasz, megnyugodhatsz nem vagyok az, végzős egyetemista vagyok, de felesleges neked bármit is írni!

További jó csalást!

2017. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

na igen.. kicsit nagy az egó a semmire... hiába bizonygatod, röhejes hogy egy érettségin puskázni akarsz aztán egyetem..

de megsúgom, egyetemen is csúszhatsz ugyanúgy egy teljes évet egy bukott tárggyal, szóval a tét ugyanaz.. több tárgy, további csúszás..

szóval először tessék visszavenni az arcból, mert jelenleg még egy közmunkás is többet tett le az életben mint te :) érettségizz le, aztán majd utána talán lehet egó.

2017. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%

"Nem tudsz rólam semmit. "

Arra vonatkozóan, hogy reméli, nem matekos képzésre mész, de... pont eleget tud rólad. Lehetsz te akármilyen stresszhelyzetben, de egy általános iskola 6. osztályos anyagról beszélünk, azt ugyanis, hogy a négyszög belső szögeinek összege hány fok, már minden 12 éves tudja.


"Az ország 100 legjobb gimnáziumának egyikébe járok."

És? Mire mentél vele? A gimnázium nem cél, hanem egy eszköz. Ha számodra ez a legtöbb, amit fel tudsz mutatni, akkor gratulálok.


"Jó matekos vagyok."

A "négyszögek belső szöge 360° meg hasonlókat" kijelentés után ezt hadd ne kelljen elhinnünk.


"Nem kifejezetten a belső szögekre gondoltam hogy felírnám, hanem mondjuk azt hogy gyök alatt a 3 * a^2 / 4 (háromszögeknél)."

Ha életedben egyszer kinyitottad volna a függvénytáblát, láthattad volna, hogy ez is benne van.


"Egyetemen meg nem egyszer vehetsz fel egy tantárgyat ha esetleg elbuknád... Igaz, a legjobb ha elsőre sikerül. Érettségit meg egyszer kéne jól megírni, és nem várni a következőre.

Így ott sokkal kevésbé izgulsz."

Heh... ez aranyos :) Ha valamilyen rendszert nem ismersz, miért alkotsz róla véleményt? Akik itt válaszoltak neked, feltételezem, már mind megírták a saját középszintű matekjukat, és alapvetően segíteni akartunk, annak ellenére, hogy (én a magam részéről) a legnagyobb jóindulattal is szánalmasnak gondolom, hogy valaki, aki egyetemre akar menni, egy középszintű érettségin puskázzon, és ezek után még ő álljon neki "közmunkásozni".

Gratulálok.

2017. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
84%

Pubi, ne színezd, nem kifestő.

Aki nem tudja ezt a mostani gyógyérettségit iq-ból megcsinálni 60%-ra, az hülye. Az emelt szint talán(!) még elfogadható minőséget képvisel, de a középszint megalázóan gyenge. Lófaß, ahogy a művelt német mondaná...

2017. ápr. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Nekóstolgasss válasza:
Remélem kiraknak az érettségiről!!!!
2020. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!