Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen kollégiumba lakni?...

Milyen kollégiumba lakni? Szerintetek megéri koleszba mennem?

Figyelt kérdés
Szeptembertől leszek 9.-es egy gimnáziumban, ami Pest egyik "szomszédvárosában" (vagy hogy mondják ezt) van. Én pesten lakok az egyik külső kerületben. A gimiig eljutni kb. 1 es negyed vagy másfél óra, és én már most általános iskolában se birom a korai kelést, mindig anyukám felkelt fél 7-kor és kb. Negyed nyolcra kászálódok ki az ágyból annyira fáradt vagyok, és így még az általánosba simán beérek, de a gimibe eleve fél hatkor kéne kelnem és nagyon félek hogy nem fogom bírni. Mondtam már a szüleimnek, ők azt mindták hogy amit én szeretnék, és anyukám koleszos volt és ő szerette, de az 35 évvel ezelőtt volt, és nem tudom hogy ma is olyan jó e koleszosnak lenni. Meg a pesti barátaim mondták hogy az tök szívás lenne, mert nem tudnánk találkozni, de sztem azt is meglehetne valahogy úgy oldani, hogy hétvégen vagy ők jönnek le a szomszédvárosba. Szval szerintetek menjek koleszba vagy nem? Meg ott nagyon szigorúak a szabályok? Meg ti szerettétek? Köszi előre is a válaszokat :)

2017. máj. 1. 21:18
 1/2 anonim válasza:
Menjél. Sok élményben lesz részed, amire később örömmel fogsz emlékezni. De ne hagyd Magad eltéríteni az ivás, és a herbál irányába
2017. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az elején nehéz lesz, de ha jó a társaság akkor szerencséd lesz. És ne vidd túlzásba a különböző szereket.
2017. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!