Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akiknek volt a fősulin üzleti...

Akiknek volt a fősulin üzleti kommunikáció tantárgya az csinált cégalapításos beadandót?

Figyelt kérdés
Nekünk kell. És fogalmunk sincs hogy mit kell csinálni. Az oktató meg haláli jófej nem mond róla semmit...
2017. máj. 3. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt üzleti kommunikáció, de ilyet nem kellett ott írni. Egy másik tárgynál viszont nekem a cégalapítás volt a témám, nem tudom hogy a ti tanárotok mit kér (nyilván másik egyetemről van szó,más a tanár, más lehet az elvárás). Én amúgy a jogi háttérről írtam (maga a folyamat, hogy mik a lépések, mennyi idő még elbírálják - ha volt gazdasági jog ott szokták ezt a részt tanítani), arról milyen üzleti terveket kell elkészíteni, milyen könyvvezetési kötelessége van amíg előtársaság meg bejegyzés után hogyan kell ezt lezárni, meg KSH adatok alapján írtam olyanokról, hogy hogyan változott a cégek száma Mo-n, menyi megy csődbe, mi lehet a háttere, meg összehasonlítottam az EU átlaggal és hogy mi az eltérés oka. Én psz szakos vagyok szóval a jogi/könyvviteli részt kellett részleteznem, de ha nektek nincs ilyen se megszabva hogy min legyen a hangsúly, az üzleti tervről sokat lehet halandzsázni meg telepakolni KSH/eurostat statisztikákkal.
2017. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!