Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy is ingyenes lesz az első...

Úgy is ingyenes lesz az első nyelvvizsga, ha előtte már van egy emelt szintű érettségim egy másik nyelvből, és azzal már kaptam egy középfokú nyelvvizsgat?

Figyelt kérdés
Még nincs meg egyik sem, jövőre csinálnám az előrehozott német emelt szintű érettségit, de szeretnék angolból is legalább egy nyelvvizsgát. Ugyebár 2018 január elsejétől ingyenes lesz az első nyelvvizsga, de ha az emelt érettségivel már lesz egy nyelvvizsgám, akkor az angolt meg tudom-e csinálni ingyenesen, hiszen nincsen végül is nyelvvizsgám külön, azt érettségivel kaptam meg.

2017. máj. 4. 16:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!