Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendő akkor ha mai nap...

DDDDani kérdése:

Mi a teendő akkor ha mai nap folyamán elhagytam az irattartómat mindenemmel együtt, és hétfőn már érettségi?

Figyelt kérdés

2017. máj. 6. 07:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én nemtom,mikor nyitnak a hivatalok, de talán ideiglenest meg tudnád érdeklődni, hogy tudnak-e adni sos-ben. És akkor azt telon érdeklődnéd meg mondjuk. De amúgy fogalmam sincs; hát igen, ezt az eshetőséget is bele kell venni a vizsgáztatóknak; de én szerintem talán megértőek lesznek, meg hát ismernek, tudják, hogy odajársz, az emelt érettségik meg talán pl valamivel kicsit később lesznek. Úgyhogy szerintem fognak engedni érettségizni. Nehogy már egy ilyenforma bakin múljon, hogyha mindened rendben volt a tanév során. Én úgy érzem, engedni fognak érettségizni.
2017. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja meg ha hétfőn nem nyitnak még ki suli idő előtt, akkor megmondhatod, hogy holnapra hozod, holnapra megpróbálod elintézni h legyen egy igazolványod. És akkor keddi naptól már lesz minimum egy ideiglenes; azt egyébként percek alatt megcsinálják, de lehet, hogy előtte 20 perces sort is ki kell várni.
2017. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az emelt érettségi írásbelije ugyanakkor van, mint a középszintűk. Csak a szóbelik vannak más időben.
2017. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Na, megoldódott?
2017. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
El is felejtettem igen megoldódott,megtalálták!:) És középszinten nem is volt rá szükség.
2017. jún. 25. 21:51
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
Gratula
2018. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!