Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen guinness rekordot...

Milyen guinness rekordot lehet kipróbálni?

Figyelt kérdés
Olyan kéne amit viszonylag kevés tárggyal/pénzből lehet megcsinálni. Iskolába kell.

2017. máj. 6. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudom tudom nagyon régi de mondjuk ha esetleg máskor szivesen játszanál nekem van egy társasom :


Pénztornyot építeni LEGALÁBB 50 mp alatt


Terpesz-gugolás 30 mp alatt legalább 20 darabot


Huzz rá a lábadra legalább 10 zoknit 30 mp alatt(az egyikre)


Hajts repülőt legalább 50 mp alatt és legalább 1 métert repüljön


Tapsolj elöl és hátul legaláb 50×(?) 30 mp alatt


Rakj 3 poharat hátra 2 poharat elore(5-öt eléd)

És találj bele pattintva egy ping pong labdával legalább 50 mp alatt


3 olyan vn ami nekunk lehetetlen ugyhogy helyette irtunk(ha kéred bármelyiket irj)


Gemkapcsok láncbafűzése(25 db) legalább 50 mp alatt


Ossz 52 db kártyát 13 felé egy körben legalább 50 mp alatt


Tegyél egy dobozt a földre és dobj bele 30 alatt legalább 15 db kártyát (2 méterről)


Csinálj legalább 20 nyelvcsettintés (kla,klö)30mp alatt



Most több nem jut eszembe

2020. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Könyökedre rakj annyi penzt amennyit tudsz 30 mp alatt dobd fel és kapj el legalább 3at



Válasz fej vagy irás leszel tegyuk fel a fejet valasztottad,legalább 3 fejet kell dobni 30 mp altt

2020. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!