Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek holnap érettségi...

Szerintetek holnap érettségi előtt, bedobjak egy felest?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon fogok izgulni és szeretnék egy kicsit nyugodtabb lenni majd. Ezért gondoltam, hogy legurítok előtte egy jó kis házi szilvát.


Vagy ez nagy hülyeség lenne?


19/L


2017. máj. 7. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én megcsináltam, de igazából felesleges volt. Biosszal kezdtem, azt nagyon tudtam és az a felelet alapból megnyugtatott.


Egyetemen meg vizsga előtti nap egyik csoporttársammal elmentünk fürdőbe meg ittunk és hát jól szétcsaptam magam. A vizsga előtt fél órával még hánytam.. Várakozás közben se volt jobb a helyzet, de mivel nem fértem be az időbe, így másik tárgyból kellett mennem vizsgázni, amitől szintén nem féltem és a bioszra sikerült lenyugodni meg úgy voltam már vele, hogy több is veszett mohácsnál és végül 4-es kaptam (a másik meg 5-ös lett).


Ha tényleg csak egy kicsit iszol lehet jobb lesz, de csináld úgy, hogy ne érezzék rajtad.

2017. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség. Amikor én érettségizem pár éve akkor a suli szűrőpróbaszerű szondázást csinált. Mert ez ellőttem lévő érettséginél sokan részegen mentek.

Elég szomorú, hogy 19 évesen innod kell.

2017. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól se fogsz többet tudni. Ha tudsz a kérdésekre válaszolni, akkor izgulva is menni fog. Meg hát mit izgulsz, 2-esre bármilyen hülye bármelyik érettségi anyagot meg tudja írni, ha meg egyetemre kell, akkor úgyis tudnod kell.
2017. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Ne csináld, nem éri meg. :) Amint elkezded írni, úgyis az érettségire fogsz koncentrálni és nem fog eszedbe jutni, hogy épp izgulnod kéne.

Hajrá!

2017. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :)

Akkor nem iszok, egyébként csak azért gondoltam erre mert annó forgalmi vizsga előtt is sikerült tőle megnyugodnom.

2017. máj. 7. 13:05
 6/13 anonim ***** válasza:

Valamk finom, édes cuccot vigyél magaddal, miközben érettségizel. A legjobb a cukor, én pl mentost zabáltam. Boldog leszel tőle, motivál, megnyugszol, és még energiát is ad. :) A pia csak arra jó, hogy dekoncentrált legyél.


És ügyes leszel holnap, szorítok. :)

2017. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem megvan a tuti módszerem, holnapra vettem pez szőlőcukrot, műzliszeletet és gyümölcslevet, versenyen is mindig bejött. :) Sok sikert! :)
2017. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jajj de arik vagytok! Köszönöm szépen! :)

Sok sikert minden sorstársamnak!

2017. máj. 7. 13:32
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

"Akkor nem iszok, egyébként csak azért gondoltam erre mert annó forgalmi vizsga előtt is sikerült tőle megnyugodnom."


Mármint megnyugodtál attól, hogy ittasan vezettél forgalmi vizsgán? Ezek után szerintem neked tök mindegy. Kokaint javasolnék érettségire.

2017. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Estádio de Felchút ***** válasza:

Ne, mert tényleg lehet szonda.

Kelj fel reggel 5-kor, fuss le 10 kilométert, tusolj le, masztizz egyet, dobj be egy C vitamint, müzlit, kávét, oszt készen is vagy.

2017. máj. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!