Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Andrássy gimisek! Nálatok...

Andrássy gimisek! Nálatok milyen a gólyatábor? (többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nagyon durva feladatok vannak? Lehet hátrány, ha valaki mondjuk pl.: alacsony, szemüveges, hallgatag... stb.? Jobban irányulnak az ilyenekre a szívatások, vagy nincs megkülönböztetés? Mennyire veszik komolyan? Jó szokott lenni? Általában az évfolyamról hányan mennek el? Mindenki ott van,vagy csak néhányan? Élményeket, tapasztalatokat tudnátok írni nekem? Előre is köszi!

2017. máj. 7. 13:38
 1/4 anonim válasza:

Sziaa

Én most vagyok 9.es, tehát még friss élményeim vannak a táborról..:)

Egyáltalán nincs megkülönböztetés, és nagyon jó az egész!!! Szinte mindenki ott szokott lenni, akinek nincs egyéb elfoglaltsága..

Én nagyon jól éreztem magam, voltak csapat feladatok, kaptunk sok lisztet meg vizet, de mindenki nagyon élvezte!! Szóval emiatt ne aggódj! :)

2017. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Most egy kicsit megnyugodtam. 😊
2017. máj. 7. 17:11
 3/4 Vazulnéni válasza:

Szia! Mindenki ott van, kivéve, akinek más elfoglaltsága van. Emiatt nem fognak jobban szivatni és megkülönböztetni sem. Van egy "feketelista", amin általában az ott tanító tanárok gyerekei és az "ismertebb" emberek vannak rajta. Őket szivatják kicsit többet, de nem kell semmi durvára gondolni.

Szokták mondani, olyan ruhába menj, amit nem sajnálsz. Ez valamelyest igaz, de azért ne a legrégibb pólódban és nadrágodba menj, nem kell annyira viseletes cuccokat vinni, mert csak lisztes vagy dinnyés lesz. Ne izgulj, jó lesz nagyon, és egy jó lehetőség, hogy megismerkedj a jövendőbeli osztály- és évfolyamtársaiddal. (Mi tavaly egész éjjel nem ébren voltunk, és beszélgettünk, így megismertünk egy csomó úm embert) Jó szórakozást!:)

2017. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó élmény, legyél nyitott és használd ki a lehetőséget hogy megismerd az évfolyamtársaidat! Mivel nem osztályok szerint vannak a csoportok, így több kapcsolatot építhetsz ki :D
2017. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!