Nektek menni fog?

Figyelt kérdés

Üdv!:) ki hogy érzi a holnapi,és az előtte álló érettségi maratont?

Amúgy én valamilyen szinte félek, elmondom,hogy miért! ebben az egész 4 évben,nem tanultam nagyon semmit,de SOHA nem kellett attól félnem,hogy megbukok,mert mindenből erős kettes voltam, jó igaz a matek az nem...1.5, és 17 között mozogtam! de a többi minden király volt! nyelv,a humán tantárgyak,és a szakmai is. aztán a családom eléggé rámszált,hogy"ha én leérettségizek, akkor sz*r az oktatási rendszer" és ilyen hasonló szövegekkel bombáznak! és csak ettől van para

amúgy sok sikert nektek!



2017. máj. 7. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát, nem akarlak megijeszteni, de ha csak kettes és 1.5 voltál a négy év alatt, akkor nem biztos hogy meglesz az érettségi. Tavaly két osztálytársam is bukott.
2017. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Parázok rendesen,az átlagom 3,4-4,0 között ingadozott,de nem tudom,hogy mire számítsak.
2017. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

A jegyek sok esetben nem tükrözik a várható érettségi eredményeket. (Én matekból végig hármas voltam, 2015-ben érettségiztem középfokon 96%-os eredménnyel.)

Egyébként pont a matek az, amihez nem kell tényleges tudás (mármint a 25%-hoz), csak kis logika és egy függvénytábla. Attól nem kell egyáltalán félni.

2017. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer tudnátok meg milyen egy vizsgaidőszak..:DDD
2017. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Én már több évtizeddel ezelőtt érettségiztem és ami anno összekaptunk a tanárokkal mire ők bosszúból 2eseket osztogattak nekünk.


Hát én spéci kettes év végi jegyekkel 4es 5ösre érettségiztem anno.


Nem tudom hogy ez most biztató e számodra...?

2017. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

4-es válaszoló! Együttérzek :D Remélem túléljük..

Kedves kérdező, ne izgulj, ugyan magyarra és matekra nem tudsz készülni, de szerintem nem halnál bele ha törit kicsit tanulnál. Sok sikert!

2017. máj. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Azért szerencse kérdése is, hogy olyan kérdéseket kapsz-e amikre tudod a választ. Én a matektól és az angoltól tartok, olyan szinten, hogy örülnék, ha a 12 pontom meglenne. Pedig angolból 3-as, de sajnos matekból kettes voltam. Készülök is ezerrel, és remélem, hogy összejön legalább annyi pont, hogy szóbelizni mehessek.
2017. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szakmai a legnehezebb ezek közül
2017. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!