Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hogy érzi a magyar érettségit?

Ki hogy érzi a magyar érettségit?

Figyelt kérdés

2017. máj. 8. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első rész nem lesz túl jó...nem tudtam rendesen befejezni a feladatokat. Előtte adtak ki mintafeladatokat és azokat a szövegértéseket 30-35 perc alatt megcsináltuk, könnyűek voltak. Viszont ez, azokhoz képest szerintem hosszabb és nehezebb volt. Elkezdtem a szövegértést, aztán inkább gyors megírtam az érvelést és utána visszatértem a szövegértésre, de nem volt időm rendesen átgondolni, átnézni. A második rész pedig szerintem jó volt, az összehasonlító elemzést választottam és azt szerintem sikerült is jól megírnom. A második részre pedig szerintem túl sok időnk volt, legalábbis én korábban végeztem vele és inkább az első részben lett volna szükségem több idôre.
2017. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is 1óra alatt kész lettem a novellaelemzéssel

Én meg sok helyre idéztem. Jól, de idéztem és nemtudom, hogx ezmiatt vonnak e le pontot vagy egyáltalán megadják e rá ha jók

2017. máj. 8. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első rész tényleg nagyon nehéz volt az előző évekhez,és a mintafeladarsorhoz képest.A második részben igaz,hogy a költők ismertek voltak, de a novellát nem ismertem,így annyira könnyűnek nem mondanám,de nem volt vészes ez a rész,kb mint az előző években.
2017. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*t
2017. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Konnyu volt, csak nehany kerdes hulyen volt megfogalmazva. Nekem az elso reszre is sok volt az ido. 9-kor mar unatkoztam. Ahogy neztem a nem hivatalos megoldasokat talan 2-3 pontot vesztek. Az elemzes szerintem pont jo volt, kicsit kellett rajta gondolkodni, de megoldhato volt. Realis teljesen.
2017. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hello, én is az első felét nehezebbnek éreztem, viszont mikor megláttam h mit kapunk novellának nagyon megörültem, mert amikor vettük Kosztolányit ezt a novelláját elemeztük közösen
2017. máj. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!