Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik informatika érettségi...

Flóra13 kérdése:

Melyik informatika érettségi feladatban volt körlevél?

Figyelt kérdés

2017. máj. 10. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Viszonylag kevés volt. 2005-től 2010-ig végigkattintgattam a középszintű feladatokat.


[link]


2006 februárban és 2007 novemberben például körlevél volt. (De amúgy elég régen volt már körlevél, szóval ezen kívül szerintem háromnál több körleveles feladatsort nem fogsz találni. De lényegében a formázás ugyanaz, mint máshol, csak sajátítsd el a körlevél készítés menetét. Egyébként nem valószínű, hogy ilyen lesz érettségin.)

2017. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg kéne nézni az oktatas.hu-n az új követelményeket. Nekem úgy rémlik, a középszintű követelményből idén kikerült, de nem teszem rá a nyakam.
2017. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem. Hivatalosan benne van.


"4. Szövegszerkesztés

A vizsgázó

- tudja kezelni a választott szövegszerkesztő programot;

- tudja használni a szövegszerkesztő program eszközeit;

- tudjon feladatleírás alapján szöveges dokumentumokat készíteni;

- tudja kezelni a szövegszerkesztő nyelvi eszközeit;

- tudjon szöveges dokumentumaiba képeket, táblázatokat, illetve egyéb objektumokat

beilleszteni, és tulajdonságaikat módosítani;

- tudjon körlevelet létrehozni;

- legyen képes nagyméretű dokumentumok kezelését megkönnyítő eljárások alkalmazására!"


[link]

2017. máj. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz. :-(
2017. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!