Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit oktatnak konkrétan logiszt...

Mit oktatnak konkrétan logisztikai okj-s képzéseken?

Figyelt kérdés
Tehát milyen feladatok vannak? kell-e számolni? ha igen milyen szinten matekos a dolog? megéri elmenni 2 éves (ingyenes) okj LOGISZTIKAI ÉS SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ képzésre? állítólag keresett dolog de én jómagam nem tudom sajnos. kicsit butának tűnhetnek a kérdések, de aki amit tud róla elmondani azt kérem segítsen ki egy kicsit. Köszi!

2017. máj. 12. 21:35
 1/1 anonim válasza:

Szia.

Én ilyenre járok, most épp a szakmai gyakorlatomat csinálom, még 1 év van vissza az egészből.

Konkrétan logisztikai és szállítmányozási ügyintézők leszünk. Ez azt jelenti, hogy első évben főleg szállítmányozást tanultunk: raktári ismeretek, raktárvezetés, egy kis jog és vállalatvezetés, különböző számítások( pl. mennyiből lehet nyereséges raktárat működtetni stb), akkor töményen tanultunk közlekedést is, a vaktérképtől kezdve a járművek felépítéséig mindent. Most 2. évben következik a logisztikai ügyintézés része, arról egyelőre nem tudok nyilatkozni, de az lesz ugye a fő motívuma a képzésnek, maga az ügyintézés.

Remélem még aktuális a kérdés, ha valami érdekel írj nyugodtan :)

2017. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!