Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz hogy nem vagyok köteles...

Igaz hogy nem vagyok köteles iskolába menni hogy ha az osztálylétszám 10 vagy annál kevesebb?

Figyelt kérdés

Osztálylétszámunk kevesebb lesz mint 10 fő az érettségi miatt, köteles vagyok ilyenkor bemenni? Normális válaszokat légyszi és minél hamarabb.

Köszi



#oktatás #iskola #nem lesz tanítás
2017. máj. 14. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Köteles vagy igen... Hülyeség amit írtál, nem tudom hol hallottad.
2017. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan 5 fő alatt nem lehet órát tartani, de attól még igazolást ugyanúgy kérnek!
2017. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hivatalosan 5 fő alatt nem lehet órát tartani, ez igaz, de ilyeenkor is köteles vagy bemenni, és beosztanak más osztályhoz, ahol a tanárod által előre meghatározott feladatokat kapod (elvileg )
2017. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Akkor lehet hazamenni ha az osztály felénél több hiányzik...legalábbis nálunk ezt mondták.
2017. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Az igazgató dönthet úgy, hogy a sok hiányzás miatt adott tanítási nap elmarad. Ha szükséges (kevesebb mint a tanórák 90%-a lenne megtartva) vagy ha úgy látja, szombati tanítással pótoltathatja a kiesett napot.
2017. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a gyors válaszokat
2017. máj. 15. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!