Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Járhat utánam pályakezdési...

Járhat utánam pályakezdési támogatás? Regisztrálhatok Gyakornoki programba a munkaügyi központnál?

Figyelt kérdés

Üdv!

23 éves lány vagyok. 3 éve szereztem meg az első emelt szintű OKJ-s képesítésem (rendszergazda). Dolgoztam alkalmisként szervízben, iskolai rendszergazdaként (főállásban). Viszont elég nehézkes volt az elhelyezkedés, az utóbbi munkahelyen pedig nem éreztem jól magam, így eljöttem. Elkezdtem ősszel szoftverfejlesztést tanulni, mint második OKJ szakképesítés (2 éves, esti, iskolarendszerű).. Egyik ismerősöm anyukája mondta, hogy hallott egy gyakornoki programról, amire érdemes lenne jelentkeznem a munkaügyi központnál, viszont nem tudom hogy mire számítsak.. Tetszik a programozás, jó is vagyok benne (legalábbis amit tanulunk, az megy), jó lenne valami karrier is végre..


2017. máj. 15. 12:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!